Општинско Земун - резултати

Девојчице

Дечаци

  1. разред

Ранђеловић Миа

Гаврило Принцип

1.

Нинковић Јован

С.Г. Митраљета

 

Платиша Ивона

С.Г. Митраљета

2.

Чолић Страхиња

Лазар Саватић

 

Пирц Лара

Мајка Југовића

3.

Ћурић Милан

Лазар Саватић

 

  1. разред

Ивановић Василиса

Петар Кочић

1.

Стошић Лазар

С.Г. Митраљета

 

Стојадиновић Саша

Михајло Пупин

2.

Милошевић Војин

Раде Кончар

 

Гарвановић Уна

С.Г. Митраљета

3.

Вербич Јован

Светозар Милетић

 

  1. разред

Ђурић Мила

С.Г. Митраљета

1.

Мијић Лазар

Мајка Југовића

 

Богдановић Вишња

Светозар Милетић

2.

Кантар Лазар

С.Г. Митраљета

 

Рнић Николина

С.Г. Митраљета

3.

Војиновић Михаило

Бранко Радичевић

 

  1. разред

Михаиловић Селена

Соња Маринковић

1.

Марковић Лазар

Михајло Пупин

 

Ђуричић Ема

Соња Маринковић

2.

Теслић Марко

Соња Маринковић

 

Ашћерић Катарина

Бранко Радичевић

3.

Милосављевић Борис

Соња Маринковић

 

  1. разред

Бранковић Милица

С.Г. Митраљета

1.

Трајковић Ђорђе

Бранко Радичевић

 

Гавран Ивана

С.Г. Митраљета

2.

Мијић Урош

Мајка Југовића

 

Гашић Наташа

Бранко Радичевић

3.

Вујовић Матан

Мајка Југовића

 

  1. разред

Петровић Ивана

С.Г. Митраљета

1.

Сулејмани Сафин

Бранко Радичевић

 

Веселиновић Теодора

Бранко Радичевић

2.

Павковић Драган

Соња Маринковић

 

Вукашин Ивана

С.Г. Митраљета

3.

Бошковић Синиша

Соња Маринковић

 

  1. разред

Савић Дуња

Лазар Саватић

1.

Илијев Матеја

Соња Маринковић

 

Долаш Маша

Михајло Пупин

2.

Вучковић Стефан

Раде Кончар

 

Долаш Ања

Михајло Пупин

3.

Бубановић Алекса

Гаврило Принцип

 

  1. разред

Гарвановић Тара

С.Г. Митраљета

1.

Алимпић Алекса

Михајло Пупин

 

Митровић Тамара

Соња Маринковић

2.

Станојевић Марко

Петар Кочић

 

Павковић Николина

Соња Маринковић

3.

Јовановић Алекса

Михајло Пупин

 

 

Школско Општинско првенство у шаху – 2019.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

укупно

Ж

М

Ж

М

Ж

М

Ж

М

Ж

М

Ж

М

Ж

М

Ж

М

1.

С.  Г.

Митраљета

2

1

3

1

1

3

2

 

 

1

2

 

1

3

 

 

 

1

 

12/

27

2.

Соња

Маринковић

 

 

 

 

 

 

1

2

2

3

 

 

 

2

3

 

1

2

3

 

9/

17

3.

Михајло

Пупин

 

 

2

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

3

 

 

1

3

6/

12

4.

Бранко

Радичевић

 

 

 

 

 

3

3

 

3

1

2

1

 

 

 

 

6/

11

5.

Мајка

Југовића

3

 

 

 

 

1

 

 

 

2

3

 

 

 

 

 

 

4/

7

6.

Лазар

Саватић

 

2

3,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

3/

6

7.

Петар

Кочић

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2/

5

8.

Гаврило

Принцип

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

2/

4

9.

Раде

Кончар

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

2/

4

10.

Светозар

Милетић

 

 

 

3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/

3

На основу пропозиција Упутства за школска такмичења, директан пласман на Градско првенство су обезбедили:

-         Победници Градског првенства 2019.

Девојчице

Дечаци

  1. разред

1.

Денић Хана

Мајка Југовића

 

 

 

           

 

-         2. место са Републичког првенства 2019.

Девојчице

Дечаци

6. разред

2.

Раденковић Мила

С.Г. Митраљета