Информације о раду шаховске школе и турнирима

РАСПОРЕД ПО ГРУПАМА ЗА РАД ПУТЕМ ИНТЕРНЕТА ОД 20. МАРТА 2020. - УПИС ТОКОМ ЦЕЛЕ ГОДИНЕ!

 

ПРВА ГРУПА: понедељак и среда од 16:30 до 17ч.

1. Штока Габријел, 2. Ранковић Стефан, 3. Поповић Филип, 4. Тара Ракас, 5. Лакић Јован, 6. Елек Вук, 7. Ковачевић Софија,  8. Бојовић Јована и 9. Кржић Марко.

 

ДРУГА ГРУПА: Понедељак и среда од 17:15 до 17:45ч.

1. Добријевић Алекса, 2. Милић Матеј, 3. Костандиновић Андреј, 4. Беловуковић Коста, 5. Беловуковић Наћа, 6. Ђукић Лука, 7. Марић Теа.

 

ТРЕЋА ГРУПА: понедељак и среда од 18 до 18:30ч.

1. Крижак Коста, 2. Томовић Павле, 3. Милић Стефан, 4. Зоњић Дејан, 5. Маравић Вук, 6. Радојевић Матеја, 7. Арсић Лазар, 8. Белушевић Немања и 9. Штрк Коста.

 

ЧЕТВРТА ГРУПА: понедељак и среда од 18:45 до 19:15ч.

1. Стевановић Димитрије, 2. Лакић Андреј, 3. Зоњић Данило, 4. Покрајац Стрибор, 5. Цицмил Мијат, 6. Марјановић Стеван, 7. Баштовановић Стефан, 8. Ранђеловић Миа, 9. Контрин Марко.

 

ПЕТА ГРУПА: уторак и четвртак од 16:30 до 17:15. 1. Тодоровић Вељко, 2. Суботић Страхиња, 3. Чолић Вук, 4. Чолић Страхиња, 5. Маравић Лука, 6.  Реља Војиновић, 7. Петар Војиновић  8. Радоњић Теодора и 9. Батхе Марко.

 

ШЕСТА ГРУПА: уторак и четвртак од 17:30 до 18:15ч.

Живковић Борис, Пурић Данило, Ћурић Милан, Делевић Данило, Костић Вук, Зечевић Лазар и Грубић Стефан.

 

СЕДМА ГРУПА: уторак и четвртак од 18:30 до 19ч.

Загорац Михајло, Ракчевић Ђурђа, Ћакић Катарина, Зоговић Небојша, Рољић Ана, Рољић Борис и Барбара Јован.

 

МОЛИМО РОДИТЕЉЕ ДА ПРИЈАВЕ ОДУСТАНАК СА НАСТАВЕ ЗА АПРИЛ МЕСЕЦ ПРИЛИКОМ ПОСЛЕДЊЕГ ЧАСА У МАРТУ МЕСЕЦУ. УКОЛИКО ДЕТЕ НЕ ПРИСУСТВУЈЕ ДВА УЗАСТОПНА ЧАСА У АПРИЛУ МЕСЕЦУ БЕЗ ОБРАЗЛОЖЕЊА ОД СТРАНЕ РОДИТЕЉА СМАТРАЋЕМО ДА ЈЕ ДЕТЕ ТРАЈНО ОДУСТАЛО СА НАСТАВЕ.

 

ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ

ИМ и Фиде тренер Несторовић Дејан - индивидуални часови у просторијама шк Нестор и рад путем интернета.

ВМ и дипломирани учитељ Несторовић Никола - индивидуални часови који се ради потребе ученика одржавају ван просторија клуба и рад путем интернета (енглески језик).

ИМ Несторовић Лазар - индивидуални часови за најмлађе полазнике без обзира на место одржавања часова.